KURS

Ile to kosztuje?

130 zł miesięcznie

Tryb

Tryb nauczania (do wyboru)

ON-LINE / STACJONARNIE

– w półrocznym 80 godzin (5 miesięcy)
– w rocznym 160 godzin (10 miesięcy)

Poziom A1-A2
Poziom B1-B2

Miejsce kursu

Opole – stacjonarny

Online – online

O kursie

Dla kogo jest to kurs?

Jeśli jesteś osobą z Rosji, pragnącą opanować język polski w komfortowej i zrozumiałej dla Ciebie formie, to ten kurs jest właśnie dla Ciebie. Niezależnie od wieku czy doświadczenia, nasza oferta dostosowuje się do Twoich potrzeb.

Czego się nauczysz?

Zyskasz pewność w posługiwaniu się językiem polskim w codziennych sytuacjach oraz głębsze zrozumienie kultury Polski. Nauczysz się swobodnej konwersacji, czytania polskich tekstów, pisania i zrozumienia słuchanego języka. Nasza kadra doświadczonych nauczycieli poprowadzi Cię przez gramatykę, słownictwo oraz wyrażenia idiomatyczne.

Online czy stacjonarnie?

Mamy dla Ciebie dwie opcje: kursy online i stacjonarne. W zależności od Twojego stylu nauki i harmonogramu, możesz wybrać to, co najlepiej Ci odpowiada. Nasze zajęcia online zapewniają elastyczność, pozwalając na naukę w dowolnym miejscu i czasie. Natomiast zajęcia stacjonarne tworzą interaktywne i inspirujące środowisko, gdzie możesz uczyć się razem z innymi entuzjastami.

Przyłącz się do nas!

Nie czekaj dłużej, aby zacząć swoją przygodę z językiem polskim! Nasz kurs daje Ci unikalną okazję poszerzenia horyzontów kulturowych, zdobycia nowych umiejętności i poznanie wspaniałych ludzi. Dołącz do naszej społeczności uczących się i podziel się pasją do nauki języka polskiego!

📢 Zapisz się już dziś i otwórz drzwi do nowych możliwości! 📢

Po zakończeniu szkolenia każdy uczestnik otrzymuje:

1. zaświadczanie o ukończeniu kursu zgodne z § 22 pkt. 4 Rozporządzenie Ministra Edukacji Narodowej z dnia 19 marca 2019 r. w sprawie kształcenia ustawicznego w formach pozaszkolnych (Dz.U. z 2019 r., poz. 652)

2. certyfikat NPKU SEI w Opolu w języku polskim

3. certyfikat NPKU SEI w Opolu w języku angielskim